Квартири у ЖК NEW YORK Concept House

Ми пропонуємо різні планування 1-, 2- і 3-кімнатних квартири. Ви можете самостійно створити будь-який дизайн та планування квартири, в якій вам буде комфортно жити. Завдяки монолітно-каркасній технології, ви можете створити власний дизайн, виходячи з потреб вашої родини.

Оберіть поверх:

Володійте унікальною квартирою, насолоджуйтесь свободою вибору і змінюйтесь разом з ЖК NEW YORK Concept House.

США відомі своїм прагненням до внутрішньої свободи. Американці живуть так, як їм подобається, вміють цінувати комфорт і досягати поставлених цілей. Створюючи наш новий житловий комплекс в самому серці Києва, ми зробили все можливе, щоб наше житло викликало у вас відчуття внутрішньої свободи. ЖК NEW YORK Concept House − це 231 квартира на 21 поверсі. Велика частина квартир − одно і двокімнатні, але є і трикімнатні апартаменти, а також пентхаус на останньому поверсі. На кожному поверсі розміщується від 8 до 14 квартир.

Купити нерухомість в ЖК NEW YORK Concept House дуже просто. Для цього потрібно зателефонувати нам за номером, вказаним в правому верхньому кутку або замовити зворотний дзвінок. До речі, будівництво житлового комплексу буде завершено вже в третьому кварталі 2017 року, так що поспішіть купити квартиру вже сьогодні, щоб зустріти новий 2018 рік у своєму новому будинку мрії.

Дізнатись ціну

Щоб отримати додаткову інформацію, будь-ласка, зв′яжіться із нами:
Відділ продажу

(044) 332 01 00

Київ, вул.Антоновича, 74-78

Пн - Пт: 10.00 - 20.00

Сб - Вс: 10.00 - 18.00

info@new-york.com.ua

Відділ маркетингу

marketing@riverside.net.ua

close
Щоб отримати додаткову інформацію, будь ласка, зв′яжіться із нами: