Забудовник

Девелопер проекту - компанія SAGA Development, відома завдяки роботі над такими яскравими проектами столиці: Рибальський, Чикаго, Брістоль. SAGA Development - один з найбільш прогресивних девелоперів на українському ринку, який приділяє велику увагу соціальній складовій своїх проектів. Компанія розробляє житлові комплекси для людей, які цінують власний комфорт і хочуть відчувати себе затишно в мегаполісі.

Замовник і інвестор будівництва ЖК NEW YORK Concept House є ТОВ «Оболоньторгстандарт». Проект здійснюється у партнерстві з «Київміськбуд». Це найбільша київська компанія- забудовник з 60-річним досвідом зведення житлової, комерційної та торговельної нерухомості. Київ складно уявити без об'єктів, зведених «Київміськбуд».

Будівництвом ЖК Нью-Йорк Concept House займаються найбільші українські компанії. Для створення проекту були залучені найкращі архітектори, які змогли ідеально відтворити дух Манхеттену в самому центрі Києва. Перепади поверховості, відомі на весь світ ергономічні рішення в плануванні квартир, облицювання цеглою в поєднанні з великими вікнами − все це створює відчуття, ніби ви знаходитесь в самому серці Нью-Йорка.

Правова інформація

SAGA Development працює виключно в правовому полі. Ми маємо дозвіл на будівництво ЖК NEW YORK Concept House і всі інші необхідні документи. Будівництво ведеться з урахуванням усіх норм будівництва, відповідно до законодавства України.

Житловий комплекс зводиться на земельній ділянці за адресою вулиця Антоновича, 74. Ця ділянка належить Генеральній прокуратурі України. Перед початком будівництва ГПУ і ТОВ «Оболоньторгстандарт» підписали договір про пайову участь в будівництві, згідно з яким «Оболоньторгстандарт» виступає забудовником та інвестором проекту. Наша компанія повністю виконала всі зобов'язання перед Генеральною прокуратурою України, передавши нерухомість в інших девелоперських проектах. Ви можете бути впевнені в надійності і законності будівництва вашого нового будинку. Ознайомитися з усією дозвільною документацією можна тут або відвідавши наш відділ продажів за адресою Антоновича, 74.

Документи на землю ЖК NEW YORK Concept House

Сертифікат, що засвідчує відповідність закінченого об'єкта проектній документації

Документи на землю ЖК NEW YORK Concept House

Витяг з держреєстру, Акт постійного користування земельною ділянкою та розпоряждення про зміну цільового призначення

Містобудівні умови і обмеження ЖК NEW YORK Concept House

Містобудівні умови і обмеження

Експертиза ЖК NEW YORK Concept House

Висновок експертизи

Дозвіл на виконання будівельних робіт ЖК NEW YORK Concept House

Дозвіл на виконання будівельних робіт (внесені зміни ИИ 120160421552 від 11.02.2016)

Професіонали своєї справи трудяться над будівництвом нашого житлового комплексу, а в ході робіт використовуються найсучасніші технології будівництва. Ми ретельно стежимо за дотриманням усіх будівельних норм і вимог. Ми використовуємо тільки екологічні матеріали, безпечні для Вашого здоров'я. Будинок було введено в експлуатацію у I кварталі 2018 року. Закладка фундаменту була виконана в лютому 2016 року.
Хід будівництва
close
Щоб замовити зворотній дзвінок, будь ласка, залиште контактну інформацію:
044498 01 00