Забудовник

Девелопер проєкту - компанія SAGA Development, відома такими концептуальними об’єктами, як RYBALSKY, CHICAGO Central House, EINSTEIN Concept House, SAN FRANCISCO Creative House тощо. Це одна з найпрогресивніших девелоперських компаній українського ринку, яка велику увагу приділяє соціальній складовій своїх проєктів. SAGA Development розробляє житлові комплекси для людей, які цінують власний комфорт і хочуть впевнено почувати себе у місті.

Замовником та інвестором будівництва ЖК NEW YORK Concept House є ТОВ «Оболоньторгстандарт». Реалізація проєкту проходила у партнерстві з «Київміськбуд» − найбільшою київською компанією з 60-річним досвідом зведення житлової, комерційної та торговельної нерухомості.

Для будівництва ЖК Нью-Йорк Concept House були залучені найбільші українські компанії та найкращі архітектори, які змогли відтворити дух Мангеттену в самому центрі Києва. Перепади поверховості, відомі на весь світ ергономічні рішення в плануванні квартир, цегляний фасад і великі вікна − все це створює відчуття, ніби ви знаходитесь у самому серці Нью-Йорка.

Правова інформація

SAGA Development працює виключно в правовому полі. Ми маємо всі дозвільні документи на будівництво ЖК NEW YORK Concept Housе. Роботи на об’єкті проходили з урахуванням будівельних норм і відповідно до законодавства України.

Житловий комплекс розташований за адресою: вулиця Антоновича, 74. Ця земельна ділянка належить Генеральній прокуратурі України. Перед початком будівельних робіт ГПУ і ТОВ «Оболоньторгстандарт» підписали договір про пайову участь в будівництві, згідно з яким «Оболоньторгстандарт» виступає забудовником та інвестором проєкту. Наша компанія повністю виконала всі зобов'язання перед Генеральною прокуратурою України, передавши нерухомість в інших девелоперських проєктах. Ви можете бути впевнені в надійності та законності будівництва вашого житлового комплексу. Ознайомитися з усією дозвільною документацією можна на сайті або відвідавши наш відділ продажу за адресою вул. Златоустівська, 24А.

Документи на землю ЖК NEW YORK Concept House

Сертифікат, що засвідчує відповідність закінченого об'єкта проєктній документації

Документи на землю ЖК NEW YORK Concept House

Витяг з держреєстру, Акт постійного користування земельною ділянкою та розпоряждення про зміну цільового призначення

Містобудівні умови і обмеження ЖК NEW YORK Concept House

Містобудівні умови і обмеження

Експертиза ЖК NEW YORK Concept House

Висновок експертизи

Дозвіл на виконання будівельних робіт ЖК NEW YORK Concept House

Дозвіл на виконання будівельних робіт (внесені зміни ИИ 120160421552 від 11.02.2016)

Для будівництва житлового комплексу застосовані найсучасніші технології та дотримані всі будівельні норми й вимог. Для зведення будинку використані тільки якісні та екологічні матеріали, безпечні для вашого здоров'я.

Будинок введено в експлуатацію у I кварталі 2018 року. Закладка фундаменту виконана у лютому 2016 року.

Хід будівництва
close
Щоб замовити зворотний дзвінок, будь ласка, залиште контактну інформацію:
044498 01 00