Інфраструктура

ЖК NEW YORK (Нью-Йорк) Concept House Киев - фронтальний вид

Інфраструктура будинку покликана забезпечувати максимальний комфорт і зручність за найвищими стандартами життя, створюючи для власників квартир свій окремий світ американського стилю. Планування і архітектура, дизайн квартири, під'їзди, холи, прибудинкові території, паркування та газони − все спроектовано таким чином, щоб викликати у жителя комплексу відчуття повного занурення в атмосферу Манхеттену.

Для Великого яблука, як називають Нью-Йорк, − а особливо для Манхеттена − характерний дефіцит площі, тому основною концепцією будівництва є максимальна економія простору. Саме такий принцип застосований і в житловому комплексі ЖК NEW YORK Concept House: на порівняно невеликій території є все, що необхідно для сучасної повноцінного життя − місця для занять спортом, прогулянок і культурного відпочинку.

Внутрішній двір

Вихід з під'їзду веде у внутрішній двір − в США не прийнято, щоб під'їзди багатоповерхових житлових будинків вели до гучних проспектів. У дворі житлового комплексу розташуються зелені галявини, дитячі майданчики та лавочки. Також у дворі буде розміщуватися гостьова стоянка. Вона відмінно впишеться в загальну «зелену» концепцію двору, тому що водії залишатимуть машини на газонах, поверх яких будуть встановлені решітки. Все це зроблено для збереження екосистеми та краси цих місць.

Зони відпочинку

Ми дбаємо не тільки про комфорт усередині квартир, а й створюємо екологічний куточок поруч з вашим будинком. З цією метою у дворі житлового комплексу ми облаштовуємо бульвар та встановимо декоративну скульптуру. Поруч з цим місцем з'являться красиві зони відпочинку, а трохи далі - невеликий затишний сад, огороджений від сусідніх будинків деревами та зеленою зоною - тут ви відпочините від буденних справ і відновите свою енергію для майбутніх звершень.

Ваші діти теж не будуть нудьгувати, так як у дворі буде цілих два дитячі майданчики - для малюків і доросліших діток.

Що оточує ЖК NEW YORK Concept House

Оскільки ЖК NEW YORK Concept House знаходиться в центральному районі столиці, навколишня інфраструктура вас приємно порадує. Прямо навпроти житлового комплексу знаходиться супермаркет, а недалеко від будинку розташовані бутики, кафе, ресторани, офіси, автомагазин, шиномонтаж і заправка. Як бачимо, по сусідству з житловим комплексом є все найнеобхідніше, що може знадобитися сучасній людині.

Генеральний план

ЖК Нью-Йорк Concept House генплан благоустройста территории
arr
blag

Вид з Вашого вікна

panorama
ЖК NEW YORK (Нью-Йорк) Concept House Киев - панорамний вид на 360 градусов
close
Щоб замовити зворотній дзвінок, будь ласка, залиште контактну інформацію:
044498 01 00