Інфраструктура

ЖК NEW YORK (Нью-Йорк) Concept House Киев - фронтальний вид

Планування квартир, архітектура будинку, дизайн холів і благоустрій прибудинкової території з сучасним дитячим майданчиком, зеленими зонами для відпочинку та зручною парковкою − у NEW YORK Concept House все спроєктовано таким чином, щоб викликати у мешканців відчуття повного занурення в атмосферу Манхеттену.

Для Великого яблука, як називають Нью-Йорк, характерний дефіцит площі, тому основною концепцією будівництва є максимальна економія простору. Такий принцип застосований і для житлового комплексу ЖК NEW YORK Concept House: на порівняно невеликій території є все, що необхідно для повноцінного життя − місця для прогулянок, дозвілля та культурного відпочинку.

Внутрішній двір

За прикладом нью-йорських багатоповерхівок, вихід з житлового комплексу NEW YORK Concept House веде у тихий внутрішній двір. Тут є зелені галявини, дитячі майданчики та дизайнерські лавочки. Для мешканців з авто передбачена парковка з зарядними станціями для електрокарів. Стоянка чудово поєднується з загальною «зеленою» концепцією прибудинкової території − водії залишають автівки на спеціальних газонних решітках. Завдяки такому підходу зберігається краса та екосистема двору.

Зони відпочинку

Ми подбали не тільки про комфорт усередині квартир, а й створили екологічний куточок поруч з будинком. У дворі житлового комплексу ми облаштували затишний бульвар і встановили декоративну скульптуру LOVE. Поруч з нею є зони відпочинку, а трохи далі − невеликий сад, огороджений від сусідніх будинків деревами. Тут мешканці можуть відпочити від буденних справ і відновити свою енергію для майбутніх звершень.

Діти теж не будуть нудьгувати, оскільки у дворі є сучасний майданчик з пісочницею, гойдалкою, гіркою та турніками.

Що оточує ЖК NEW YORK Concept House

Оскільки ЖК NEW YORK Concept House знаходиться у центральному районі столиці, інфраструктура будинку вас приємно порадує. Навпроти житлового комплексу знаходиться супермаркет, також зовсім поруч розташовані бутики, кафе, ресторани, офіси,культурні пам’ятки.

Генеральний план

ЖК Нью-Йорк Concept House генплан благоустройста территории
arr
blag

Вид з вашого вікна

panorama
ЖК NEW YORK (Нью-Йорк) Concept House Киев - панорамний вид на 360 градусов
close
Щоб замовити зворотний дзвінок, будь ласка, залиште контактну інформацію:

Натискаючи *Надіслати*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.