Розташування

Житловий комплекс NEW YORK Concept House знаходиться в центрі Києва за адресою: вулиця Антоновича (колишня Горького), 74. Ця історична місцевість відома також як «Нова Будова». Ще з дореволюційних часів її вважали одним з головних ділових районів, а зараз за кількістю будівель, прямокутного планування вулиць і стрімкого ділового життя називають «київський Манхеттен».

Концентрація сучасних бізнес-центрів, модних бутиків, популярних ресторанів і найбільших концертних майданчиків тут найвища в Києві. Але, на відміну від нью-йоркського Манхеттена, район зручний як для бізнесу, так і для життя. Це той випадок, коли все поруч і на роботу можна дістатися пішки.

Транспортна розв'язка

Якщо ви користуєтесь автомобілем, то при відсутності заторів на дорогах до Майдану Незалежності ви дістанетесь за 15 хвилин, а до залізничного вокзалу − за 10 хвилин. Розташування житлового комплексу вигідно ще й тим, що з верхніх поверхів відкривається чудовий вид на центральну частину столиці − мальовничі Печерські пагорби і Черепанову гору з Київською фортецею (зі східного боку), на Байкову та Батиєву гори (з західного боку). Мешканці також можуть спостерігати вечірню ілюмінацію київських хмарочосів.

Тим, хто віддає перевагу культурному відпочинку, ЖК NEW YORK Concept House теж є що запропонувати. Всього в двох хвилинах від житлового комплексу розташований доглянутий зелений парк. Крім того, неподалік знаходиться одна з найкрасивіших пам'яток Києва, один із символів міста − Костел Святого Миколая. Нині це Будинок органної та камерної музики, де по будням проходять цікаві концерти.

1хвилина пішки

до супермаркета

2хвилини пішки

до найближчого парку

2хвилини пішки

до одного из архітектурних символів міста - Костелу Святого Миколая

7хвилин пішки

до навколишніх торговельних і розважальних центрів, кафе та ресторанів

7хвилин пішки

до двох найближчих станцій метро

20хвилин пішки

до Хрещатика

close
Щоб замовити зворотний дзвінок, будь ласка, залиште контактну інформацію:

Натискаючи *Надіслати*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

044498 01 00