Розташування

Житловий комплекс ЖК NEW YORK Concept House знаходиться в центрі Києва, за адресою вулиця Антоновича (колишня Горького), 74-78, в історичній місцевості, яка називається «Нова Будова». Район ще з дореволюційних часів вважався одним з головних ділових центрів української столиці, а зараз за кількістю будівель, прямокутного планування вулиць і стрімкого ділового життя і зовсім отримав назву «київський Манхеттен».

Концентрація сучасних бізнес-центрів, модних бутиків, дорогих ресторанів і найбільших концертних майданчиків тут найвища в Києві. Але, на відміну від нью-йоркського Манхеттена, цей район зручний і для бізнесу, і для життя. Це як раз той випадок, коли на роботу можна ходити пішки, тому що «все поруч».

Транспортна розв'язка

Якщо ви віддаєте перевагу пересуватися на автомобілі, то при відсутності пробок на дорогах до Майдану Незалежності ви доберетеся за 15 хвилин, а до залізничного вокзалу − за 10 хвилин. Розташування житлового комплексу вигідно ще й тим, що власники квартир на верхніх поверхах завжди зможуть насолодитися прекрасним видом на центральну частину столиці − мальовничі Печерські пагорби і Черепанову гору з Київською фортецею (на схід від), на Байкову та Батиєву гори (із західного боку), і так само спостерігати чудову вечірню ілюмінацію київських хмарочосів. Любителям культурного відпочинку ЖК NEW YORK Concept House теж є що запропонувати − всього в двох хвилинах від житлового комплексу розташований доглянутий зелений парк. Крім того, неподалік знаходиться одна з найкрасивіших пам'яток Києва, один із символів міста − Миколаївський Костел. Нині це Будинок органної та камерної музики, в якому кожен будній день проходять цікаві концерти.

1хвилина пішки

до супермаркета

2хвилини пішки

до найближчого парку

2хвилини пішки

до одного из архітектурних символів міста - Костелу Святого Миколая

7хвилин пішки

до навколишніх торгових та розважальних центрів, кафе і ресторанів

7хвилин пішки

до двох найближчих станцій метро

20хвилин пішки

до Хрещатика

close
Щоб замовити зворотній дзвінок, будь ласка, залиште контактну інформацію:
044498 01 00