2018-06-07 09:53:52

IP-домофони у NEW YORK Concept House: Як відкрити вхідні двері одним дотиком у телефоні

Для житлового комплексу NEW YORK Concept House ми обрали IP-домофони, керувати роботою яких можна одним дотиком у вашому мобільному. Продумана система безпеки будинку дозволяє контролювати відвідування гостей у будь-якій точці світу: через відеозв`язок бачити, від кого надійшов дзвінок у двері, впускати відвідувачів у хол, а також мати цілодобовий зв`язок з консьєржем.

Завдяки системі «розумний будинок» робота домофона синхронізується з додатком SFERA, який ви можете встановити на свій телефон. Якщо відвідувач на панелі домофона набрав номер вашої квартири, ви отримаєте відеодзвінок на смартфон. Ви можете прийняти його і почати діалог з відвідувачем або відхилити виклик.

Якщо вас немає вдома, ви можете віддалено відкрити двері в хол, попередньо обравши у телефоні роль відвідувача: фахівець сервісної служби, співробітник служби доставки або гість. Відповідний запис генерується в електронному журналі відвідувань, при цьому візити ваших особистих гостей не вносяться до списку, й вони зберігають повну анонімність.
Також в мобільному додатку SFERA ви знайдете розділ «Домофон», де ви можете зв`язатися з консьєржем через аудіовиклик.

Повернутись до новин
close
Щоб замовити зворотній дзвінок, будь ласка, залиште контактну інформацію:
044498 01 00