2017-07-28 13:07:04

Комфортне та затишне подвір’я для мешканців NEW YORK Concept House

Створення комфортного для життя простору є для нас однією з найвищих цінностей, тож під час будівництва житлового комплексу NEW YORK Concept House ми враховуємо всі чинники, які впливатимуть на якість життя майбутніх мешканців. Для нас важливо не тільки звести нову будівлю, а й облаштувати територію навколо неї, щоб у NEW YORK Concept House жилося комфортно, зручно та безпечно. Для кожного елемента облаштування подвір’я ми використовуємо тільки якісні та стійкі матеріали українських і європейських виробників.

Пішохідний простір

Весь простір навколо будинку має бути пішохідним, тому доступ у двір для автомобілів обмежуватимуть боларди. Для нас принциповим є створення безбар’єрного середовища, у якому буде комфортно перебувати дітям, а також літнім і маломобільним людям. Тому ми уникаємо сходів та бордюрів. На подвір’ї ми встановимо лави, щоб мешканці могли відпочити та поспілкуватися у затінку дерев. Для газонів ми обрали стійке трав’яне покриття, щоб на них було зручно влаштовувати пікніки, гратися, бігати чи лежати з книгою. Від вулиці Антоновича до двору ми прокладаємо невеликий пішохідний бульвар, а безпосередньо біля будинку облаштуємо сад закоханих, де встановимо скульптуру “LOVE” славетного американського художника Роберта Індіана.

Дитячі та спортивні майданчики

Для дітей різного віку ми побудуємо два дитячі майданчики. На майданчику для маленьких дітей ми встановимо гірку й облаштуємо пісочницю. Ця пісочниця буде на одному рівні з поверхнею вулиці та не матиме бортиків, об які діти могли б перечепитися та впасти. Для дітей віком від 5 до 10 років ми створимо другий дитячий майданчик із гойдалками, лазанкою та ще однією, вищою, гіркою. Біля дитячих майданчиків на території NEW YORK Concept House з’являться два спортмайданчики. Один із них буде багатофункціональним полем для гри у волейбол, баскетбол, мініфутбол, бадмінтон та інші ігри. А поруч ми поставимо три вуличні столи для гри в настільний теніс, турніки, бруси, шведську стінку.

Повернутись до новин
close
Щоб замовити зворотній дзвінок, будь ласка, залиште контактну інформацію:
044498 01 00