2018-03-01 15:33:19

Нью-йоркський стиль в інтер’єрі квартири

Будинок уведено в експлуатацію, і майбутні мешканці вже починають обдумувати інтер’єри своїх нових домівок. Фасад NEW YORK Concept House, обшитий клінкерною плиткою, нагадує цегляні фасади будинків на Манхеттені. Американський стиль виражається також у перепадах висотності й оздобленні холів. Усе це надихає відтворювати атмосферу Нью-Йорка й у внутрішньому оздобленні квартир.

Дизайнери студії Lauri Brothers розробили проект дизайну однієї з квартир у новому будинку, відштовхуючись від власних асоціацій із Нью-Йорком: асфальт, хмарочоси, великі скляні вітрини, темні кольори. Завдяки великим панорамним вікнам квартира виглядає об’ємною, а денного світла точно не бракуватиме ні у вітальні, об’єднаній із кухнею та їдальнею, ні у спальні.

Родзинкою проекту є поєднання графітового кольору з деревом. Стіни оздоблено темними мармуровими шпалерами та деревом, на підлозі — дерев’яний паркет. Гардеробну у спальні відокремлює перегородка із темного скла, шафи в кухні мають дверцята зі скла кавового кольору та підсвічуються зсередини.

Квартира вийшла світлою, стриманою і водночас затишною. Такий дизайн інтер’єру стане ідеальним продовженням естетики всього NEW YORK Concept House.

Повернутись до новин
close
Щоб замовити зворотній дзвінок, будь ласка, залиште контактну інформацію:
044498 01 00