2018-08-28 12:38:25

Opening soon: ресторан NEGORKIY готується до відкриття

До осені залишилися лічені дні. Хтось затамував подих перед черговим навчальним роком, хтось повертається з відпустки, аби з новими силами поринути у робочі справи, а хтось, навпаки, радіє відпочинку в оксамитовий сезон – у кожного своя нагода чекати на золоту пору. У NEW YORK Concept House цей вересень також обіцяє бути особливим, адже зовсім скоро відбудеться відкриття нового ресторану NEGORKIY.

Напевно, багато хто вже бачив вивіску з написом Opening soon, та сьогодні ми привідкриємо завісу та розповімо про концепцію закладу.

Ресторан NEGORKIY знаходиться на першому поверсі житлового комплексу. За словами розробників, саме розташування в серці Києва стало визначальним при створенні неймінга та концепції закладу. Стильний дизайн будинку, який повторює риси архітектури Великого яблука, та атмосфера респектабельного центру столиці – ця синергія стала основою для інтер’єру ресторану, стильного та водночас витонченого. NEGORKIY – ідеальне місце як для ділових зустрічей, так і для теплих, наповнених дитячим сміхом, сімейних вечорів.

Влітку відвідувачі зможуть відпочити на відкритій зеленій терасі, розташованої на другому поверсі ресторану. Тут, не виїжджаючи з центру мегаполісу, можна на деякий час забути про щоденні клопоти та зануритися в спокійну атмосферу.

Особливу увагу у NEGORKIY приділили меню. Американська кухня з культовими стейками, європейська та паназіатська кухні, доповнені винною картою, – у ресторані впевнені, що вибір улюбленої страви відвідувача не буде обмежуватися одним пунктом меню.

Нещодавно ми писали про студію манікюру та бутік-галерею на першому поверсі, та вже зовсім скоро відбудеться відкриття нового закладу. Впевнені, ресторан NEGORKIY стане улюбленим місцем для мешканців NEW YORK Concept House. До того ж, спеціально для резидентів житлового комплексу NEGORKIY готує ексклюзивну пропозицію. Яку саме – в ресторані поки це тримають в таємниці, але обіцяють приємно вразити.

Повернутись до новин
close
Щоб замовити зворотній дзвінок, будь ласка, залиште контактну інформацію:
044498 01 00