2018-08-02 14:25:34

Сплачуйте 30% та заселяйтесь до готової квартири в NEW YORK Concept House

 

Переїзд до нової квартири — зовсім скоро!

Останні квартири у готовому будинку NEW YORK Concept House чекають на своїх мешканців. Та аби вже сьогодні ви опинилися серед резидентів житлового комплексу, спільно з «Укргазбанком» ми розробили оптимальні умови кредитування. Тепер ви можете придбати готову квартиру в самому серці Києва, сплативши лише 30% початкового внеску. Ставка за кредитом — від 9,9% річних. Кредит надається на термін до 20 років.

Скористайтеся оптимальними умовами оплати та встигніть купити квартиру своєї мрії. У продажу залишилися останні варіанти житла:

 

• Для тих, хто бажає зекономити свій час, пропонуємо поглянути на однокімнатну квартиру з готовим ремонтом, сучасним дизайном від студії Lauri Brothers та системою «розумна квартира».

• Для тих, хто цінує простір, — двокімнатні квартири площею від 80,32 м² неодмінно підійдуть за своїми параметрами та зручним плануванням, яке за бажанням можна змінити.

• Для великих родин залишилися останні трикімнатні та чотирикімнатні варіанти житлової нерухомості, серед яких є багаторівневі квартири з виходом на власну терасу.

Не зволікайте! Завітайте до відділу продажів за адресою вул. Антоновича, 74 або телефонуйте за номером (044) 290 33 95 та дізнайтеся більше інформації про умови придбання квартири в NEW YORK Concept House.

Повернутись до новин
close
Щоб замовити зворотній дзвінок, будь ласка, залиште контактну інформацію:
044498 01 00