2018-07-31 12:07:06

Студія манікюру MVK тепер в NEW YORK Concept House

Зручно, коли у сусідньому будинку відкривається кафе зі смачними сніданками. Можна завести традицію починати ранок з чашки кави в атмосферному місці, аби налаштуватися на продуктивний день. А можна взяти за звичку регулярно приділяти час собі та ходити на манікюр. У NEW YORK Concept House для походу до салону буде додаткова нагода — на першому поверсі будинку знаходиться студія манікюру MVK.

 

 

 

При виборі локації засновниця бренду Вікторія Колодій орієнтувалася, перш за все, на зручне для клієнтів розташування студії. NEW YORK Concept House повністю відповідає цьому запиту.  Концептуальний фасад, сучасний дизайн приміщення та інноваційна система управління будинком — причини, які також стали вирішальними при виборі приміщення.

 

 

Роботи майстрів MVK завжди впізнавані, незважаючи на те, що в їхній основі лежить стиль мінімалізму. Вже більше чотирьох років студія дотримується головного принципу  — декоративне оформлення нігтів розробляється відповідно до бажань кожного клієнта. Майстри не працюють за заздалегідь підготовленим дизайнам манікюру або педикюру та не пропонують своїм відвідувачам шаблонний каталог малюнків.

В цьому й полягає особливість бренду MVK — команда майстрів є трендсеттерами унікального дизайну. Клієнт може бути впевнений — до його побажань точно дослухаються, навіть якщо задуманий дизайн має дивакуваті візерунки чи геометричні фігури з чіткими лініями. Але найголовніше — він може бути впевнений у безпечному обслуговуванні. Майстри працюють тільки з професійними інструментами та матеріалами студії, де чистота та стерильність є основною вимогою до роботи. Всі манікюрні прилади обробляють майстри з медичною освітою, тому клієнти MVK можуть не хвилюватися за якість та безпеку сервісу.

MVK — це команда із 24 професіоналів, які працюють у різних техніках,  та приблизно 3000 постійних клієнтів, які довіряють майстрам красу своїх рук. Студія MVK вже відкрита за адресою вул. Антоновича, 74, й зовсім скоро до її клієнтів приєднаються мешканці NEW YORK Concept House.

Повернутись до новин
close
Щоб замовити зворотній дзвінок, будь ласка, залиште контактну інформацію:
044498 01 00