2018-05-24 12:20:52

Влад Яма знявся в новому ролику ЖК NEW YORK Concept House

Компанія SAGA Development презентувала новий рекламний ролик житлового комплексу NEW YORK Concept House. Головним героєм відео став Влад Яма, відомий український хореограф і член журі популярних телепроектів.

NEW YORK Concept House - це надихаючий простір, в якому легко жити, працювати і займатися творчістю. Саме такої концепції дотримувалася креативна команда SAGA Development при створенні сценарію ролика. Реалізувати концепцію вдалося головному герою відео Владу Ямі.

«Ідея ролика з`явилися в момент, коли ми дізналися, що Влад Яма купив квартиру в NEW YORK Concept House. Хотілося показати будинок у всій красі та легкості. Відразу виникли картинки в голові, як Влад танцює в будинку, - розповідає директор з маркетингу SAGA Development Вікторія Зима. - Після зустрічі з Владом ми зрозуміли, що він ідеально підходить цьому будинку. І прагнули показати в відео саме його історію ».

Зйомка проходила в кількох локаціях житлового комплексу - квартирі, холах, ліфті, лобі, де кожна площадка, як і танець, відповідає певному стилю. За словами креативного директора компанії Антона Фрідлянда, в цьому ролику вдалося продемонструвати суть NEW YORK Concept House - головним чином, завдяки виконавцю головної ролі Владу Ямі та талановитому режисеру Даші Ши. «Я спостерігала за Владом Ямою з першого його ефіру на телебаченні, захоплюючись його талантом і харизмою, я дуже зраділа, коли SAGA Development запропонували зняти з ним ролик, - поділилася своїми враженнями Даша Ши. - На знімальному майданчику ми багато сміялися, а що може бути краще, ніж танці і сміх одночасно? »

Повернутись до новин
close
Щоб замовити зворотній дзвінок, будь ласка, залиште контактну інформацію:
044498 01 00